~ Z minulých setkání ~

Czechbus 2015 - Náš klub na veletrhu (24.-26.11.2015)

Vážení kolegové,

ve dnech 24. – 26. listopadu 2015 proběhl 5. ročník veletrhu Czechbus na pražském Výstavišti. Náš klub byl letos důstojně zastoupen třemi autobusy Škoda 706 RTO a vlastním stánkem, za jehož existenci od námětu až po realizaci děkujeme Liboru Andrlíkovi. Na presentaci autobusů se podíleli partneři Plzeňské městské dopravní podniky a.s. s městským autobusem, Vladimír Jandus s linkovým autobusem a Libor Andrlík se zájezdovým autobusem.

Na veletrhu proběhla presentace specifického a historicky prvního kalendáře s motivy autobusů vydaného jako poctu líbivé v roce 2016 již 60 let staré karoserie autobusu Škoda 706 RTO. Úvodní slovo a poděkování za zprostředkování dobré myšlenky hlavnímu sponzorovi GW Jihotrans a.s. a sponzorovi Kooperativa a.s. přednesl herec a skladatel, čestný člen klubu, pan Václav Kopta. Poté se uskutečnilo předání kalendáře členům klubu, na prodej byly i výtisky určené pro veřejnost.

Dalšími našimi partnery byli Anvi Trade, Československý dopravák, Městská doprava, BusPress, Videotour, Škoda Bus klub, Retro Auto Muzeum a Autobusová doprava Jan Kukla. Příjemným překvapením byla presentace dalšího našeho partnera Muzea MHD Střešovice s vozem Škoda 706 RO. Všem děkujeme a těšíme se na spolupráci na dalším ročníku veletrhu.

>> fotky

Za KČHA – RTO Klub
Michal Zubr, jednatel
<<<