~ Z minulých setkání ~

Lešany 2011 - 12. celostátní sraz 21.5.2011

Vážení přátelé,
kolegové klubáci,

právě ukončený dvanáctý klubový sraz byl v naší historii opět zlomový. Celkově byl veden ve velice přátelské atmosféře a jako vždy se zde potkalo mnoho lidí. Zúčastnilo se ho celkem rekordních 33 autobusů. To bylo dosud, byť se to zprvu nemuselo zdát, a ani jsme o to neusilovali, v klubové historii opravdu nejvíce.

Srazovému dnu přálo již od rána i počasí. Odjezd z pražské Pankráce zajišťovaly vozy Petra Kordíka (řídil Jarda Čuřík), Petra Hubeného a Honzy Kukly.

Autobusové nádraží v Týnci nad Sázavou bylo již čekajícími autobusy zaplněno do posledního místečka, aby se kolona společně přesunula do areálu muzea v Lešanech. V jejím čele měly své místo autobusy Škoda 706 RO které po celou dobu presentace budily zaslouženou pozornost veřejnosti.

Tradiční okruh po rozdání dojezdových diplomů z Lešan zpět do Týnce skýtal mnoho možností pro fotografování jedoucí kolony.

Týnec nad Sázavou se stal i místem ukončení letošního vydařeného srazu. Děkujeme všem majitelům autobusů za jejich účast a veřejnosti za její zájem.

>> fotky

Na viděnou se těšíme opět za rok.

Za RTO Klub
Michal Zubr
<<<